Edukacja ekologiczna i działania na rzecz lokalnej społeczności

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach od lat wdraża działania, które mają na celu ochronę środowiska naturalnego i propagowanie prawidłowych postaw proekologicznych. Edukację ekologiczną uważamy za niezwykle ważną w procesie uświadomienia potrzeby i konieczności ochrony środowiska.

Suwalska majówka europejska

Ogłoszenie z dnia: 
pt., 10/05/2024
Dziękujemy serdecznie za tak liczny udział we wspólnym świętowaniu 20-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej. Było słonecznie i gorąco nie tylko na scenie. Cieszymy się niezmiernie, że podczas tych wyjątkowych obchodów nasza suwalska kranówka mogła ugasić Wasze pragnienie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że stoisko PWiK było tak licznie odwiedzane, a nasza woda stała się orzeźwiającym napojem dla około czterystu osób. Pamiętajmy, że suwalską kranówkę warto pić każdego dnia, ponieważ jest to zdrowe, ekologiczne i wygodne rozwiązanie dla nas wszystkich.

Podsumowanie Światowego Dnia Wody 2024

Ogłoszenie z dnia: 
śr., 27/03/2024
W dniach 21, 22, 23 i 24 marca 2024 r. mieliśmy przyjemność obchodzić Światowy Dzień Wody. Jak co roku, otworzyliśmy drzwi dla najmłodszych mieszkańców Suwałk, aby pokazać, jak ważna jest woda w naszym codziennym życiu. Dzieci miały okazję zwiedzić nasze obiekty i uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych, które podkreślały znaczenie picia czystej i zdrowej wody prosto z kranu. Była to doskonała okazja, aby przekazać młodemu pokoleniu wartość zasobów wodnych i nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości wody. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia i zapraszamy do promowania nawyku picia suwalskiej kranówki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

światowy dzień wody 2024

Ogłoszenie z dnia: 
pt., 22/03/2024
Światowy Dzień Wody 2024 w PWiK w Suwałkach. Z tej okazji, jak co roku suwalskie wodociągi odwiedzają najmłodsi mieszkańcy Naszego Miasta. W ramach zwiedzania firmy i zajęć edukacyjnych, zachęcaliśmy do picia suwalskiej kranówki, która jest smaczna i zdrowa.

Strony