KONTAKT

BIURO
CZYNNE PON.-PT. 700 - 1500

ZADZWOŃ +48 87 567 60 53

Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Suwałkach

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. gen. W. Sikorskiego 14
16-400 Suwałki
e-mail: sekretariat@pwik.suwalki.pl
e-mail: biuro@pwik.suwalki.pl

ePuap: PWiKSuwalki

e-Doręczenia: AE:PL-57835-12530-VVGAF-39

  • tel.+48 87 567 60 53

  • fax +48 87 567 50 22

  • NIP 8440004199

  • REGON 790011345

  • Sąd Rejonowy w Białymstoku

  • KRS 0000091808

  • Kapitał zakładowy 74 889 000 zł

 

Sprawdź jak do nas dojechać

Jednostka / Dział Numer telefonu Numer wewnętrzny e-mail

Centrala

Centrala (+48 87) 567 60 53 - biuro@pwik.suwalki.pl

Sekretariat

Sekretariat (tel./fax) (+48 87) 567 50 22
(+48 87) 567 60 53
-
38
sekretariat@pwik.suwalki.pl

Dyrekcja

Dyrektor ds. technicznych i rozwoju (+48 87) 567 60 53 28 amaziarz@pwik.suwalki.pl
Główny Specjalista ds. Administracyjnych (+48 87) 567 60 53 35 wrurak@pwik.suwalki.pl

Księgowość

Księgowość (+48 87) 567 60 53 - ksiegowosc@pwik.suwalki.pl
Główny Księgowy (+48 87) 567 60 53 23 hosipowicz@pwik.suwalki.pl
Kierownik Działu Finansowo - Księgowego (+48 87) 567 60 53 12 -
Dział Finansowo-Księgowy (+48 87) 567 60 53 12, 32 -

Dział Inwestycji i Remontów

Dział Inwestycji i Remontów (+48 87) 567 60 53 36 dzial.inwestycji@pwik.suwalki.pl
Kierownik Działu Inwestycji i Remontów (+48 87) 567 60 53 16 -
Biuro Obsługi Klienta - wydawanie warunków (+48 87) 567 60 53 20 dzial.inwestycji@pwik.suwalki.pl

Dział Administracyjny

Dział Administracyjny (+48 87) 567 60 53 - dzial.administracyjny@pwik.suwalki.pl
Informatyk (+48 87) 567 60 53 13 -
Przetargi (+48 87) 567 60 53 30 przetargi@pwik.suwalki.pl
Zaopatrzenie i Transport (+48 87) 567 60 53 14 -

Dział Płac i Kadr

Dział Płac i Kadr (+48 87) 567 60 53 17 kadry@pwik.suwalki.pl

Dział Sprzedaży

Kierownik Działu Sprzedaży (+48 87) 567 60 53
(+48 87) 567 90 65
15
-
dzial.sprzedazy@pwik.suwalki.pl
Inkasenci (+48 87) 567 60 53 43, 27 -
Faktury (+48 87) 567 60 53 24 faktury@pwik.suwalki.pl
Biuro Obsługi Klienta - umowy (+48 87) 567 60 53 37 dzial.sprzedazy@pwik.suwalki.pl

Zakład Wod.- Kan.

Kierownik Zakładu Wod.-Kan. (+48 87) 567 27 00
(+48 87) 567 60 53
-
31
zwik@pwik.suwalki.pl
Mistrzowie Zakładu Wod.-Kan. (+48 87) 567 27 00
(+48 87) 567 60 53
-
40, 42
-
Zakład Wod.-Kan. (+48 87) 567 27 00
(+48 87) 567 60 53
-
41
-
Dyspozytornia (+48 87) 567 60 53
+48 668 903 263 (kom.)
39, 45
-
pwikdyspozytorniasuw@pwik.suwalki.pl

BHP, P. Poż., OC

Dział BHP (+48 87) 567 60 53 33 bhp@pwik.suwalki.pl

Archiwum Zakładowe

Archiwum (+48 87) 567 60 53 18 archiwum@pwik.suwalki.pl

Laboratorium

Laboratorium (+48 87) 563 20 05
+48 668 582 712 (kom.)
- laboratorium@pwik.suwalki.pl

Oczyszczalnia Ścieków

Oczyszczalnia Ścieków (+48 87) 566 56 79 - oczyszczalnia@pwik.suwalki.pl