Edukacja ekologiczna i działania na rzecz lokalnej społeczności

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach od lat wdraża działania, które mają na celu ochronę środowiska naturalnego i propagowanie prawidłowych postaw proekologicznych. Edukację ekologiczną uważamy za niezwykle ważną w procesie uświadomienia potrzeby i konieczności ochrony środowiska.

Odwołanie Dni Otwartych z okazji Swiatowego Dnia Wody

Ogłoszenie z dnia: 
czw., 12/03/2020
    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz w związku z wprowadzonymi ograniczeniami związanymi z organizacją wydarzeń kulturalnych, sportowych i masowych podjęta została decyzja o odwołaniu, zaplanowanych w dniach 19-20 marca Dni Otwartych w PWiK-u z okazji Światowego Dnia Wody.
    Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
    Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie.

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY W PWiK-U

Ogłoszenie z dnia: 
pt., 06/03/2020
    W związku z przypadającym na 22 marca Światowym Dniem Wody, jak co roku Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zaprasza do zwiedzania stacji wodociągowej znajdującej się przy ul. gen. W. Sikorskiego 14 oraz oczyszczalni ścieków przy ul. Sejneńskiej 86 w Suwałkach.
    Wszystkich, którzy chcą zapoznać się z procesem uzdatniania wody i technologią oczyszczania ścieków oraz źródłami zielonej energii z jakich korzysta PWiK, zapraszamy w dniach 19÷20 marca 2020 r. w godz. 8.00÷13.00 na nasze obiekty. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 87 567 60 53 wew. 30.
    Ze względu na konieczność utrzymania ciągłości pracy na obiektach preferowane są grupy zorganizowane. Liczba odwiedzających jest ograniczona.
                                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                                                                      Serdecznie zapraszamy

Dni Przedsiębiorczości w PWiK

Ogłoszenie z dnia: 
pt., 25/10/2019
     W dniu 22 października 2019 r. nasze Przedsiębiorstwo gościło uczniów szkół ponadgimnazjalnych w ramach "Tygodnia Przedsiębiorczości w Suwałkach". Uczestnicy mieli okazję zwiedzić i zobaczyć funkcjonowanie Stacji Uzdatniania Wody i farmy fotowoltaicznej na terenie Stacji Wodociągowej oraz Oczyszczalni Ścieków. Dzięki zdobytym informacjom uczniowie poszerzyli wiedze o rozwiązania i narzędzia technologiczne, które mają zastosowanie w PWiK w Suwałkach. Zweryfikowali swoje wyobrażenia o branży wodociągowo-kanalizacyjnej, specyfice pracy i warunkach zatrudnienia.

Strony